úterý, březen 21, 2023

Aktuality

Již v sobotu bude Česká televize vysílat zábavný pořad ze slavnostního vyhlášení ankety Dobrovolní hasiči roku 2015. Vedle zábavy a vystoupení Ilony Csákové, Ondřeje Vetchého a Vojty Dyka máte příležitost zažít emotivní příběhy ze skutečných zásahů, za které získali svá ocenění, a které hasiči prožívají při výkonu své dobrovolné činnosti. Pořad je také poděkováním partnerům ankety Dobrovolní hasiči roku.

Celkové hodnocení sezony 2014 - 2015
V uplynulé sezoně 2014 - 2015 jsme se zúčastnili rekordního počtu 24 závodů. Jako každý rok se jednalo o tři různé soutěže: akce pořádané Moravskou hasičskou jednotou, pak Okresní liga mládeže Brno-venkov a mezi tím místní soutěže, plus každý týden trénink, opravdu jsme se nenudili.
V soutěžích v rámci MHJ se nám podařilo jako jednim z mála postoupit v obou kategoriích (mladší, starší) přes Přebor Moravy až na Mistrovství České republiky do Hlinska. Okresní liga mládeže, tam starší žáci do poslední chvíle bojovali o celkové prvenství, mladší o umístění na bedně a kapitola sama pro sebe místní soutěže, to byla šňůra několika vítězství v řadě a překonávání historicky nejrychlejších časů.
Umístění obou našich družstev na stupních vítězů:
3.místo - 5x
2.místo - 6x
1.místo - 14x
Tato sezona patří k těm nejúspěšnějším a věříme, že v té následující se nám podaří na tyto výsledky navázat. Na závěr ještě poděkování všem našim závodníkům za přístup, nasazení, předvedené výkony a za vydatnou diváckou podporu ze strany rodičů-fanoušků na všech soutěžích. Mrkněte na videa v tomto článku.
Sezona 2014 - 2015 mladší
Sezona 2014 - 2015 starší

středa, 19 srpen 2015 08:48

Krtek a hasiči 2015

Dostali jsme osobní pozvánku od organizátora Pavla Bachorce z Holasic na akci Krtek a hasiči 2015. Výtěžek bude věnován na onkologicky nemocné děti.

Tímto Vás zveme na hasičské závody do Bratčic o "Putovní pohár starosty obce", které se tradičně konají první sobotu po prázdninách 5. září. 2015. Na účast se těší hasiči z Bratčic

pondělí, 10 srpen 2015 08:51

Veřejná sbírka

I my se připojujeme k veřejné sbírce pro našeho bratra Zdeňka Cejpka, který podlehl svému zranění. Děkujeme za jakýkoliv příspěvek.

úterý, 12 srpen 2014 07:10

Nový vzhled stránek

Vážení návštěvníci, tímto sí vám dovoluji představit novou podobu našich stránek. Mají modernější vzhled, jsou rychlejší a jsou lépe naprogramované. Navíc podporují zobrazení i v mobilních zařízeních. Na stránkách ještě není zdaleka všechno, ale pro interní potřeby jsem si dovolil spustit beta verzi stránek. Mají ještě pár chyb, o kterých vím. Každým dnem pracuji na jejich odstranění. Na co se můžete těšit: Přidám ještě sekci Občanům, kde naleznete zajímavé informace co dělat v případě krizových situací. Zlepším vzhled sekce naše vybavení - mám v plánu vše nafotit a lépe zdokumentovat. Pár slov ještě přidám na stránce "O nás". Věřím, že se vám bude nová podoba stránek líbit a poskytnou vám přehledné a užitečné informace.

G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek