neděle, 29 listopad 2015 09:01

Závěr sezony hasičských závodů 2014 - 2015

Napsal(a)

Celkové hodnocení sezony 2014 - 2015
V uplynulé sezoně 2014 - 2015 jsme se zúčastnili rekordního počtu 24 závodů. Jako každý rok se jednalo o tři různé soutěže: akce pořádané Moravskou hasičskou jednotou, pak Okresní liga mládeže Brno-venkov a mezi tím místní soutěže, plus každý týden trénink, opravdu jsme se nenudili.
V soutěžích v rámci MHJ se nám podařilo jako jednim z mála postoupit v obou kategoriích (mladší, starší) přes Přebor Moravy až na Mistrovství České republiky do Hlinska. Okresní liga mládeže, tam starší žáci do poslední chvíle bojovali o celkové prvenství, mladší o umístění na bedně a kapitola sama pro sebe místní soutěže, to byla šňůra několika vítězství v řadě a překonávání historicky nejrychlejších časů.
Umístění obou našich družstev na stupních vítězů:
3.místo - 5x
2.místo - 6x
1.místo - 14x
Tato sezona patří k těm nejúspěšnějším a věříme, že v té následující se nám podaří na tyto výsledky navázat. Na závěr ještě poděkování všem našim závodníkům za přístup, nasazení, předvedené výkony a za vydatnou diváckou podporu ze strany rodičů-fanoušků na všech soutěžích. Mrkněte na videa v tomto článku.
Sezona 2014 - 2015 mladší
Sezona 2014 - 2015 starší

G. B. Show

"Teď, když jsme se naučili plout povětřím jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jenom jedno, žít na Zemi jako lidé."

neznámý

"Tajemství úspěchu v životě není dělat to,  co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."

hasičské proslovy z r. 1928

"Hasič musí překonat svoje pohodlí, vrozené každému člověku a musí překonati lhostejnost, se kterou se na jeho obětavost, statečnost, sebezapření a pracovitost skoro celý svět dívá."

Přejít na začátek